Registračný formulár

Ako to celé prebieha?

1.        Prvým krokom k úspešnému podaniu daňového priznania je vyplnenie nášho online formulára. K jeho vyplneniu budeš potrebovať svoj W-2 formulár (od každého zamestnávateľa, pre ktorého si za veľkou mlákou pracoval). W-2 formulár nahráš ONLINE buď ako scan, PDF súbor alebo kvalitnú čitateľnú fotku v primeranom rozlíšení.


2.        Do konca nasledujúceho pracovného dňa obdržíš e-mail s presným výpočtom tvojich amerických daní. Ak sa rozhodneš zveriť svoje daňové priznanie do našich rúk, nájdeš v tejto správe okrem daňovej kalkulácie aj informácie o platbe a ďalšom postupe. Ak sa po kalkulácii rozhodneš naše služby nevyužiť, nič sa nedeje - nebudeš nám platiť žiadne poplatky ani pokuty.

3.        Ak sa rozhodneš využiť naše služby, uhradíš poplatok a my ti najneskôr do 5 pracovných dní zašleme na tvoju e-mailovú adresu vyhotovené daňové priznanie spolu s presnými inštrukciami (kde daňové priznanie podpísať, kam ho odoslať či ako sledovať stav vybavenia).

4.       Ak bude americký daňový úrad žiadať dodatočné informácie, prípadne s ním bude treba komunikovať, dôsledne pre teba pripravíme všetku potrebnú dokumentáciu.

5.       V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok sa na nás môžeš kedykoľvek obrátiť. 


Ďalej