Registračný formulár

Ako to celé prebieha?

1.        Prvým krokom k úspešnému podaniu daňového priznania je vyplnenie nášho online formulára. K jeho vyplneniu budeš potrebovať:

-  W-2 formulár (od každého zamestnávateľa, pre ktorého si za veľkou mlákou pracoval). W-2 formulár nahráš ONLINE buď ako scan, PDF súbor alebo kvalitnú čitateľnú fotku v primeranom rozlíšení.

- Social Security Card. Tvoju SSN kartičku nahráš ONLINE buď ako scan, PDF, alebo kvalitnú fotku.

- Passport. Nahraj prvú stranu tvojho pasu (s foto). 


2.        Do konca nasledujúceho pracovného dňa obdržíš e-mail s presným výpočtom tvojich amerických daní. Ak sa rozhodneš zveriť svoje daňové priznanie do našich rúk, nájdeš v tejto správe okrem daňovej kalkulácie aj informácie o platbe a ďalšom postupe. Ak sa po kalkulácii rozhodneš naše služby nevyužiť, nič sa nedeje - nebudeš nám platiť žiadne poplatky ani pokuty.

3.        Ak sa rozhodneš využiť naše služby, uhradíš poplatok a my začneme pracovať na podaní tvojho daňového priznania (federálneho a štátneho). 

4.       Tvoje daňové priznanie odošleme do USA na príslušné daňové úrady. Daňový úrad odošle refund priamo na tvoj americký bankový účet (prípadne účet Wise). V prípade potreby akejkoľvek komunikácie s daňovými úradmi, všetko vybavíme za teba. 

5.       V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok sa na nás môžeš kedykoľvek obrátiť. 


Ďalej